Księga gości

Księga gości

Napisany przez Agnieszka P. Dęblin dnia
Byłam w tym miejscu po raz pierwszy i mam nadzieję, że jeszcze go kiedyś odwiedzę. Przemiła atmosfera, pyszne jedzenie oraz gościnność właścicieli których miałam okazję poznać. Polecam gorąco :)
Napisany przez Kinga dnia
To najlepszy lokal w okolicy;) Organizowałam tu dwie bardzo ważne dla mnie imprezy (półmetek w sali lawendowej i studniówkę w sali lustrzanej). Wszystko się udało, jedzenie było bardzo dobre, obsługa miła, a właściele to ludzie, którym bardzo zależy na tym, żeby wszystko się udało i zawsze można się z nimi łatwo skontaktować;) Są bardzo mili i życzliwi:) Polecam wszystkim zarówno na mniejsze imprezy jak i na duże bale;) W tym miejscu dziękuje za dotychczasową współpracę i mam nadzieję, że to jeszcze nie konieć;)
Napisany przez Monika i Krzysztof dnia
Serdecznie dziękujemy za przygotowanie dla nas wspaniałego wesela! Miejsce swym urokiem oczarowało naszych gości, którzy byli zachwyceni oryginalnym i ciekawym wystrojem, wyśmienitym jedzeniem oraz kompetentną i miłą obsługą. Polecamy lokal każdej osobie, która ceni sobie pełen profesjonalizm :) Do zobaczenia na kolejnej uroczystości:)
Napisany przez Majka Ż dnia
Niepowtarzalne i niebanalne miejsce. Wyjątkowy lokal, wyjątkowa obsługa, wyjątkowi właściciele...
Napisany przez Ewelina dnia
Wasza Biesiada przypadła mi do gustu szczególnie za takie przemiłe otoczenie, piękny las, spokojnie można pospacerować z dala od ruchliwych ulic i wścibskich oczów 8-)
Napisany przez Maja dnia
Każda impreza na jakiej u Was byłam była w 100% udana. Chętnie jeszcze nie raz u Was zagoszczę, macie bardzo smaczne jedzenie i przemiłą obsługę ;)
Napisany przez Kamila J dnia
Najlepsza sala w okolicach! :) gorąco polecam! Piękne miejsce, wspaniała obsługa i pyyyyszne jedzenie :)) Gratulacje dla właścicieli i oby tak dalej :)
Napisany przez admin dnia
Zachęcamy do wyrażania swoich opinii w naszej Księdze gości :)
Napisz odpowiedź


Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.